Психологічна підтримка студентів. Захист кваліфікаційної роботи

Захист кваліфікаційної роботи – відповідальний підсумок навчання в університеті і вимагає як фахової, так і психологічної підготовки. Про це із магістрами-випускниками освітніх програм «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» 15 грудня спілкувалася кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології ТНТУ Ірина ПЕРІГ. Під час зустрічі обговорювали напрямки психологічної підготовки до відповідальних виступів (інтелектуальний, психоемоційний, поведінковий виміри), мобілізаційну роль емоцій в діяльності, рівні стресу і вплив на результативність виступу, методи та рекомендації зняття психоемоційної напруги.

Наші випускники дізналися відповіді на важливі запитання: «Як мені справитись з емоціями на захисті?», «Як зменшити стрес на публічних виступах?», «Як зберегти спокій та забезпечити результат мого виступу?». Тепер процес захисту буде менш емоційним та більш конструктивним. Удачі вам на фінішній прямій!