Практикоорієнтоване заняття з курсу «Зв’язки з громадськістю»

Як створити власний бренд та бути відомим і впізнаваним? Що це дає сучасній молодій людині і як на цьому можна заробити великі гроші? Про це 8 грудня дізнались студенти-третьокурсники освітніх програм «Менеджмент» та «Електронне урядування» на практикоорієнтованому занятті з курсу «Зв’язки з громадськістю» відомого блогера, бізнес-тренера, успішного бізнесмена, співвласника салону «Барбер-шоп» Андрія Кобилянського.

Доцент кафедри Марія Зяйлик запросила Андрія на своє заняття. Він також ще навчається і є магістром нашої освітньої програми «Менеджмент», активним учасником цікавих освітніх заходів. Насправді, він сам запропонував провести пізнавальний тренінг для третьокурсників. І студенти та викладачка радо погодились. На жаль, не всі змогли приєднатися до вебінару в середовищі ATutur через перебої в електропостачанні, але Андрій обіцяв провести ще багато цікавих занять для тих, хто хоче здобути практичні знання і готовий розвиватись.

Щиро дякуємо нашому магістранту за цікаве заняття! Далі буде…