Лекція про особливості формування стратегії громади

Стратегія розвитку, стратегія зростання, стратегія руху… У сьогоднішній динамічний час не можна зупинятись ні на мить, бо життя формує все нові й нові горизонти. І попереду буде той, хто вміє перетворювати виклики на можливості. Про це 14 грудня 2022 року студенти 3-го курсу освітніх програм «Електронне урядування» та «Менеджмент» на парі в доцента Галини Машлій спілкувалися з Оксаною Зазуляк, начальником відділу економічного розвитку та  інвестицій Великоберезовицької селищної ради.

На занятті з курсу «Державне та регіональне управління» фахівець захопливо розповідала про особливості формування стратегії однієї з найуспішніших громад Тернопільської області.

Яскрава презентація та емоційне спілкування були доповнені запитаннями і дискусією зі студентами. Було справді цікаво і надихаюче! Дякуємо Оксані Михайлівні за приділений час і продуктивну зустріч.