Продуктивно працює той, хто добре відпочиває!

Саме таким принципом керуються викладачі кафедри менеджменту та адміністрування, ТНТУ. У неділю, 2 червня, ми помандрували у чудове місто Чернівці, де дуже цікаво провели час. Мали можливість милуватися стрункими шпилями, куполами та вежами, які створили неповторний силует міста, що розкинулося на високих терасах правого берега Прута. Ми поринули у багатогранну історію, адже місто довгий час було частиною різних імперій, що залишило свій відбиток у його архітектурі та культурі. Мали унікальну можливість послухати органну музику у Римо-католицькому костелі та помилуватись пам’ятками архітектури, які уособлюють культуру Буковини.

Чернівці славляться своєю архітектурою, зокрема Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, будівля якого внесена до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Місто часто називають «маленьким Віднем» через його європейське архітектурне обличчя. Багато будинків у центрі міста збереглися з австрійських і румунських періодів, що додає йому особливого шарму.

А ще ми відвідали неповторне поле півоній і на власні очі побачили більше 300 видів живописних та пахучих півоній, кожен з яких має свої унікальні характеристики.

Подорож була цікавою та інформативною. Вона дала нам можливість гарно провести час і отримати задоволення від взаємного спілкування.

Далі буде, бо літо лише починається…