Практикоорієнтоване заняття у ТОВ «Купава-5»

6 червня 2024 р. студенти бакалаврату та магістратури освітніх програм “Менеджмент”, “Електронне урядування” та “Публічне управління та адміністрування” разом з викладачами кафедри менеджменту та адміністрування, ТНТУ Ольгою МОСІЙ та Тетяною КУЖДОЮ відвідали ТОВ «Купава-5» із навчальним візитом.

У рамках зустрічі здобувачі освіти мали можливість ознайомитись із виробничими та управлінськими процесами організації. Менеджер з маркетингу, Людмила Олексіївна, розповіла про історію розвитку бізнесу групи компаній Купава, про перший продукт розроблений компанією – дитячі підгузки, продемонструвала відео про лінію із виробництва підгузків Dada, розповіла про процес виготовлення продукції від задуму, аналізу ринку, пошуку сировини та матеріалів для виробництва до виходу готового продукту на ринок.

ТОВ «Купава-5» займається виготовленням продукції під брендом інших компаній, які не мають виробничих потужностей для виробництва. Підприємство бере активну участь у міжнародних виставках, де презентує свою продукцію. На сьогодні, запускають новий проект – пелюшки для різних потреб. Денис Іванович, директор з виробництва, повідав про командну роботу підприємства, про виробничі потужності (600 одиниць продукції за хвилину), показав зразки продукції, розповів як сировина та продукція проходять лабораторний контроль.

Менеджери «Купави» запросили майбутніх фахівців приєднатись до їхньої команди на посадах лаборанта, електрика, оператора виробничої лінії, менеджерів з постачання із знанням іноземної мови, менеджерів з маркетингу.

Щиро дякуємо директору ТОВ «Купава-5» за сприяння у проведенні практикоорієнтованого заняття, а Людмилі Олексіївні та Денису Івановичу за цікаве і конструктивне спілкування. Сподіваємось на подальшу співпрацю!