Практикоорієнтоване заняття у Вищій школі публічного управління м. Київ

І знову ми вирушили в дорогу, щоб навчитись на практиці чомусь новому! На цей раз у Вищій школі публічного управління у м. Київ. 31 травня викладачі Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби провели практикоорієнтоване заняття для бакалаврів та магістрів освітніх програм «Електронне урядування», «Публічне управління та адміністрування» і «Менеджмент».

Наші студенти мали змогу пройти пробний тест на знання законодавства, послухати цікаву розповідь про історію виникнення та діяльність Центру, подивитись презентацію про особливості функціонування Вищої школи публічного управління. Також викладачі та студенти Кафедри менеджменту та адміністрування, ТНТУ побували в укритті, де зараз проводяться іспити, ознайомились із особливостями приймання іспитів у державних службовців різних рангів.

А ще допитливі здобувачі освіти відвідали визначні місця нашої величної столиці, побували на Хрещатику й Майдані Незалежності, відвідали Національний парк “Межигір’я” і отримали багато позитивних вражень від захопливої подорожі.