Практикоорієнтоване заняття з управління сучасним готельно-ресторанним комплексом

Це було дуже цікаво та пізнавально! Студенти освітніх програм “Менеджмент” та “Електронне урядування” 17.05.2023 р. долучились до насиченої екскурсії у чудовий “Arden Palace”. У вигляді практикоорієнтованого заняття керівники та адміністратори готельно-ресторанного комплексу розповіли як ефективне управління впливає на якість обслуговування та задоволення клієнтів. Також досвідчені управлінці поділились досвідом проведення контролю витрат, розповіли секрети роботи з персоналом та управління запасами. Адже всі ці аспекти допомагають досягати прибутковості та стійкості діяльності комплексу. Таке практикоорієнтоване заняття дало змогу зрозуміти важливість професійного підходу до процесів управління. Щиро дякуємо кафедрі управління інноваційною діяльністю та сферою послуг ТНТУ за запрошення до участі в екскурсії!