ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція пам’яті почесного професора ТНТУ ім. Івана Пулюя, академіка НАН України М.Г. Чумаченка

26 травня кафедра менеджменту та адміністрування ТНТУ у якості співорганізатора долучилась до проведення ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції пам’яті почесного професора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, академіка НАН України Миколи Григоровича Чумаченка: «НАУКА, ІННОВАЦІЇ, БІЗНЕС: ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ І СЬОГОЧАСНІ ТРЕНДИ РОЗВИТКУ». Організатором цієї щорічної конференції є кафедра управління інноваційною діяльністю та сферою послуг ТНТУ.

Із вітальним словом до виступу були запрошені наші колеги із університетів-партнерів: кандидат наук з державного управління, доцент, в.о. завідувача кафедри публічного управління, Інна Кульчій (Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрій Кондратюка») та доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту і адміністрування Лариса Варава (Криворізький національний університет). У рамках пленарного засідання виступила завідувач кафедри менеджменту та адміністрування Олена Сороківська, а також колеги-стейкхолдери: заступники начальника головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, доктор наук з державного управління, професор Віталій Толуб’як та Володимир Івахов. Про особливості процесу підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в умовах війни розповіла в. о. директора Державного закладу післядипломної освіти Тернопільського регіонального центру підвищення кваліфікації Тетяна Кононенко. Цікавий та інформативний виступ підготувала студентка освітньої програми «Менеджмент» Юля Гаранджук під керівництвом доктора економічних наук, професора Людмили Малюти. Усі викладачі кафедри менеджменту спільно зі студентською спільнотою підготували та подали тези до електронного збірника конференції. Більшість досліджень відбувалася за тематичним напрямом: «Сучасні процеси публічного управління в контексті соціально-економічних та просторових змін».

Цьогоріч конференція вкотре створила можливість для науковців, дослідників, та фахівців-практиків із різних регіонів України зустрітися, встановити контакти та побудувати ефективну співпрацю. У воєнний час це особливо важливо, оскільки об’єднання зусиль та співпраця між науковцями та практиками сприятимуть швидшому розв’язання важливих проблем та досягнення вагомих результатів на благо перемоги та процвітання нашої країни.