Круглий стіл з фахівцями громад Тернопільщини

У викладачів кафедри МА налагодилась тісна співпраця із фахівцями громад Тернопільщини, які брали участь у проєкті «Управління в українських органах місцевого самоврядування для лідерів, менеджерів середнього рівня, фахівців з публічних послуг громади» в рамках проєкту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

31 травня 2023 року на кафедрі МА відбулось вручення міжнародних сертифікатів Краківського економічного університету учасникам проєкту та круглий стіл на тему «Актуальні проблеми громад Тернопільщини». Учасниками круглого столу були: завідувач сектору аналітичного забезпечення освітніх закладів та професійного розвитку педагогічних працівників Байковецької сільської ради Наталія Загнибіда, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та державних закупівель Великоберезовицької селищної ради Оксана Зазуляк, секретар Борсуківської сільської ради Тетяна Бондар, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Купчинецької сільської ради Олександр Гаркуль, начальник загального та організаційного відділу Великоберезовицької селищної ради Наталія Яницька та викладачі Олена ПАНУХНИК, Олена СОРОКІВСЬКА, Ольга МОСІЙ, Оксана ГАРМАТЮК, Тетяна КУЖДА.

Запрошені фахівці громад виступили з доповідями, на заході обговорювали проблеми, напрями та перспективи розвитку громад Тернопільщини. Підняті в доповідях учасників круглого столу питання є надзвичайно актуальними.