Практикоорієнтоване заняття з курсу «Зв’язки з громадськістю»

18 вересня 2023 р. студенти освітніх програм «Електронне урядування», «Публічне управління та адміністрування» і «Менеджмент» у рамках освітньої компоненти «Зв’язки з громадськістю» під керівництвом доцента кафедри менеджменту та адміністрування Зяйлик М.Ф., відвідали Тернопільський телеканал “TV-4” (TV-4).

Студенти ознайомились із діяльністю телекомпанії «із середини», їм показали весь процес розробки та втілення різноманітних проектів, які цікавлять глядачів Тернопільщини. Їм дали можливість взяти участь в обговоренні та вирішенні соціально-важливих проблем, запросили їх взяти участь у знятті відеороликів про погоду Тернопільщини.

Директор телеканалу «TV-4», Юлія Винокур, приділила багато уваги майбутнім фахівцям кафедри менеджменту та адміністрування ТНТУ ім. Івана Пулюя, поділилась досвідом обговорення суспільно-важливих проблем регіону та пошуку їх вирішення за участю представників місцевої влади, науковців, громадськості та журналістів ЗМІ. Юлія Винокур показала як діє оновлений сайт телекомпанії, де здійснюється он-лайн трансляція та розміщення реклами а також розглядаються шляхи розбудови каналу за допомогою новітніх медіа, значна увага буде приділятись наданню послуг, просуванню та продажу телепродукції та реклами в інтернеті.

Позитивний настрій, затишна атмосфера, приємне спілкування панували серед студентів на площадках Тернопільського телеканалу «TV-4». Щиро дякуємо Юлії Винокур та команді каналу за цікаву екскурсію і позитивні емоції!