Освітній простір має працювати разом із бізнесом

Освітній простір має працювати разом із бізнесом. Адже сьогодні одна з найактуальніших тем для підприємців — продовження діяльності в умовах війни, розвиток компетенцій сталості та стійкості, адаптація бізнесу до нового середовища та його грантова підтримка.

Олена Сороківська, завідувач кафедри менеджменту та адміністрування, взяла участь у пізнавальному семінарі Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі (Дія.Бізнес І Тернопіль). Спікер – Оксана Качурівська, керівниця Центру, Голова ГО «Вест Юкрейн Діджитал» (West Ukraine Digital) поділилася цікавим практичним досвідом про особливості релокації підприємств на територію Тернопільської області, розповіла про переваги та виклики перенесення бізнесу в умови війни, особливості адаптації бізнесу до нових умов після релокації, виокремила навички та знання, які необхідні для успішного ведення бізнесу в нестабільних умовах.

На зустрічі були представники бізнесу, організацій-донорів, влади, органів місцевого самоврядування та освітньої спільноти. Практичне завдання для учасників полягало у побудові ефективної еко-системи бізнесу, поглиблення розуміння власних можливостей і загроз.