Підсумок навчання в Тернопільському фаховому коледжі ТНТУ

11 грудня викладач кафедри менеджменту та адміністрування Ольга Мосій  була членом екзаменаційної комісії у Тернопільському фаховому коледжі ТНТУ. Студенти спеціальності «Менеджмент» продемонстрували здобуті за час навчання у коледжі знання. Члени екзаменаційної комісії відзначили високий рівень підготовки студентів, їх ґрунтовні знання, здатність мислити, приймати рішення у сфері менеджменту.

Підтримати студентів прийшли їх викладачі. З вітальним словом виступив директор коледжу Володимир Калушка.

Запрошуємо випускників коледжу продовжити навчання в університеті та доповнити свої знання та вміння новими. Беремо на себе зобов’язання у цікавій та креативній формі й надалі навчати вас мистецтву управління!