Круглий стіл на тему: «Адаптація до зміни в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування»

16 січня 2023 року гарант освітньо-наукової програми «Менеджмент» Олена Сороківська взяла участь у круглому столі на тему: «Адаптація до зміни в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування». Цей захід було організовано стейкхолдерами кафедри менеджменту та адміністрування, Головним управлінням Пенсійного фонду України в Тернопільській області. Він проходив на он-лайн платформі Zoom.

На зустрічі виступили: перший заступник начальника Головного управління Алла Якубовська, заступник начальника Головного управління Віталій Толуб’як, начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів Олександр Томчук.

Упродовж зустрічі із керівництвом Головного Управління та представниками інших ЗВО м. Тернополя обговорили можливості вивчення й освоєння електронних сервісів Пенсійного фонду. Окрема частина зустрічі була присвячена плануванню співпраці кафедри менеджменту та адміністрування з Головним управлінням Пенсійного фонду України в Тернопільській області. Результатом обговорення стали домовленості щодо проведення «гостьових лекцій» та практикоорієнтованих занять зі студентами й аспірантами, що навчаються на освітніх програмах кафедри.