Практикоорієнтоване заняття з курсу «Лідерство та організаційна поведінка»

21 вересня у рамках освітньої компоненти «Лідерство та організаційна поведінка» відбулася зустріч студентів-магістрів освітніх програм «Публічне управління та адміністрування», «Менеджмент» і «Готельно-ресторанна справа» із завідувачем сектору інформаційних технологій Управління державної міграційної служби України в Тернопільській області (Міграційна служба Тернопільської області) Андрієм Маленком.

Андрій Олександрович у цікавій формі розповів здобувачам освіти про структуру Державної міграційної служби, особливості її фінансування із бюджетних коштів, динаміку впровадження біометричних документів та їх видачу громадянам України на території Європейського Союзу. Він поділився цілями та планами розвитку організації на майбутнє.

Основну частину зустрічі Андрій Олександрович присвятив висвітленню свого досвіду управлінця-лідера на керівних посадах у різних організаціях. Він акцентував увагу на важливості чіткого формулювання завдань для підлеглих, особливостях діяльності у кризових умовах, важливості таймінгу та визначенні пріоритетності різних видів діяльності.

Також запрошений гість розповів про свій позитивний досвід навчання на освітній програмі «Публічне управління та адміністрування», адже він є нашим випускником та очолює раду роботодавців за однойменною спеціальністю.

Зустріч проходила у невимушеній атмосфері спілкування та діалогу.

Щиро дякуємо Андрію Олександровичу за приділений час і цікаву зустріч!