Інтернаціоналізація освіти – це наше майбутнє

12 жовтня викладачі кафедри МА долучились до он-лайн презентації програми академічної мобільності Європейського Союзу Erasmus+, організованої Відділ міжнародного співробітництва ТНТУ в рамках всесвітньої ініціативи ErasmusDays 2023.

Під час зустрічі було представлено детальну інформацію про те, як зареєструватися на порталі, щоб подати заявку на проект, переваги дотримання міждисциплінарного підходу у написанні проекту, часові рамки подачі проекту та отримання результатів.

Також, надано інформацію про можливості академічної мобільності для викладачів й перелік документів, які має подати НПП, який претендує на участь у програмі обміну з вишем-партнером у рамках кредитної мобільності програми ЄС Erasmus+ (КА1).

Професор Наталія Мариненко поділилася власним досвідом подання проектів та академічної мобільності, проректор з міжнародного співробітництва Тетяна Вітенько закликала НПП до активної співпраці з відділом міжнародного співробітництва ТНТУ щодо подачі проектів та участі у академічній мобільності.