Бути собою: правда і міфи про сексуальну орієнтацію

11.10.2023 р. викладачі та студенти Кафедра менеджменту та адміністрування, ТНТУ відвідали цікаву зустріч із лікарем-сексологом Мариною Стахів. Вона є арт-терапевткою, психологинею відділення реабілітації, терапії №1 Тернопільської міської комунальної лікарні №2, психологинею БФ ПОСМІШКА ЮА, нейроклініки «Меморія». Організувала цю зустріч Кафедра психології ТНТУ.

Тема зустрічі: «Бути собою: правда і міфи про сексуальну орієнтацію» дуже зацікавила здобувачів освіти. Пані Марина розповідала про типи сексуальної орієнтації, наводила цікаві приклади із своєї практики, відповідала на запитання студентів та викладачів. Ця тема є досить дискусійною, тому здобувачі освіти жваво обговорювали різні аспекти сексуальної освіти, розвінчували міфи та ділились власним досвідом. Зустріч пройшла у невимушеній атмосфері живого, емоційного спілкування.

Щиро дякуємо колегам за організацію такої зустрічі! Сподіваємось і надалі долучатись до таких цікавих заходів щодо просвітницької роботи та психологічної підтримки наших здобувачів освіти.