Переносимось в часи Стародавнього Єгипту

Хто із нас не хоче поринути в загадковий світ, незвіданої до кінця, історії Стародавнього Сходу? Адже сучасним управлінцям є чого повчитись у стародавніх мудреців.

Доцент кафедри МА Наталія Юрик цікаво й неординарно провела лекційне заняття з курсу «Історія управління» за темою «Теорія і практика управління в ранніх цивілізаціях Сходу» для студентів 1 курсу освітніх програм «Менеджмент» та «Електронне урядування». Викладач, уміло використавши проблемну та ігрову технології, дала можливість здобувачам відчути себе частиною того суспільства із його устроєм та багатовіковою історією.

У результаті заняття студенти набули вміння та навики зберігати й примножувати моральні, культурні, наукові цінності, досягнення суспільства на основі розуміння історії та закономірностей управління, його місця у загальній системі знань. Заняття також продемонструвало здатність студентів до самостійної роботи, гнучкого мислення, відкритості до нових знань.

Сподіваємось, що проведення лекцій у такому форматі не тільки добре запам’ятається студентами, але й дозволить викладачу і надалі удосконалювати свою професійну майстерність.