Підсумки ХІ Конкурсу наукових робіт молодих науковців та студентів

26 травня було підведено підсумки ХІ Конкурсу наукових робіт молодих науковців та студентів пам’яті почесного професора ТНТУ імені Івана Пулюя, академіка НАН України Миколи Григоровича ЧУМАЧЕНКА з напрямку «НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ – КЛЮЧ У МАЙБУТНЄ МОЛОДІ», який щорічно проводиться на базі кафедри управління інноваційною діяльністю та сферою послуг ТНТУ.

Усього на конкурс було представлено 20 студентських наукових робіт із Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Хмельницького національного університету, Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Західноукраїнського національного університету. Конкурсна комісія встановила нагородити роботи з присвоєнням 3 роботам – І місце, 2 роботам – 2 місце, і 3 роботам – 3 місце.

Дуже пишаємось тим, що перше місце із врученням диплому і сертифікату учасника присвоєно студенткам освітньої програми «Менеджмент» Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя ЮЛІЇ ГАРАНДЖУК І ОЛЕНІ МАЛЮТІ за наукову роботу «Соціальна відповідальність бізнесу у воєнний і післявоєнний періоди» (науковий керівник д.е.н., професор Людмила Малюта). Одним із конкурсантів, які здобули друге місце, став магістрант освітньої програми «Менеджмент» АНДРІЙ БІЛЬСЬКИЙ. Його наукова робота написана на тему: «Маркетинг як керівна філософія бізнесу».

Третє місце присвоєно студенткам освітньої програми «Менеджмент» АНАСТАСІЇ ПОЛИВОДІ за наукову роботу «Бенчмаркінг як стратегічний інструмент підвищення конкурентоспроможності», а також студенткам освітніх програм «Електронне урядування» та «Менеджмент» ВЛАДИСЛАВІ КРАВЧУК і МИРОСЛАВІ КРАВЧУК за наукову роботу «Значення культури у житті українця».

Щиро радіємо здобуткам наших студентів і дякуємо колегам за клопітку роботу щодо опрацювання та відбору робіт.