Зустріч студентів-менеджерів з представником ПрАТ «Тернопільський молокозавод»

13 травня 2016 року студенти напряму «Менеджмент» та викладачі кафедри менеджменту у виробничій сфері мали нагоду зустрітись із начальником відділу трейд-маркетингу ПрАТ «Тернопільський молокозавод» — пані Іриною Марцинківською. Організатором зустрічі виступила к.е.н., доцент Зяйлик М.Ф.

Пані Ірина розповіла про основи здорового харчування, про маркування на упаковках, на що варто звертати увагу при покупці продукції. Цікавою й корисною стала інформація про ГМО та Е-додатки у продуктах харчування і їхній шкідливий вплив на людський організм.

Ірина Марцинківська також розповіла про технологію Fresh Milk, яка використовується при виготовленні продукції ТМ «Молокія», та виділила її переваги. Головна теза зустрічі — «Ми є те, що ми їмо, що робимо і про що думаємо!»

Студенти й викладачі мали можливість поставити чимало запитань та отримали вичерпні відповіді.