Засідання учасників Громадської ініціативи «За чесну і прозору митницю»

20 жовтня завідувач кафедри МА, голова ГО «Центр стратегічного розвитку і реформ» Олена Сороківська долучилась до засідання учасників Громадської ініціативи «За чесну і прозору митницю».

У рамках засідання було представлено інформацію про основні активності в рамках проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю». Про них розповіла Оксана Кузяків, виконавча директорка Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, керівниця проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю».

Учасники засідання також обговорили перешкоди при митному оформленні українського експорту з боку суміжних країн, зміни у митному законодавстві України, внесли свої пропозиції до діяльності Громадської ініціативи. Модератором засідання виступив Андрій Бутін, старший науковий співробітник Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.

Участь у таких заходах дає змогу долучатися до проведення важливих наукових пошуків у сфері митного регулювання в Україні, формувати цікаві дослідження, використовуючи дані опитувань та аналітичні матеріали проєкту, а також удосконалювати наповнення компонент освітньої програми «Електронне урядування».