Круглий стіл «Литва-Україна: інтеграція освіти, технологій та бізнесу – точки дотику в умовах невизначеності»

20 жовтня 2023 р. викладачі та студенти факультету економіки та менеджменту ТНТУ долучились до проведення круглого столу «Литва-Україна: інтеграція освіти, технологій та бізнесу – точки дотику в умовах невизначеності».

На заході обговорювали важливі аспекти підтримки України литовським народом та урядовими структурами. Литовські колеги поділились власним досвідом у сфері відновлення енергетичних ресурсів та використання енергозберігаючих технологій, спільно із науковою спільнотою ТНТУ обговорили проблеми енергозбереження в Україні та країнах Європи.

Запрошені стейкхолдери – управлінці регіональних бізнес-структур, представники органів влади та місцевого самоврядування – жваво дискутували із литовськими колегами про можливості реалізації міжнародних програм у сфері відбудови України, впровадження «зелених» технологій та вторинної переробки побутових відходів.

Сподіваємось, що попереду ще багато цікавих проєктів, які науковці ТНТУ реалізовуватимуть спільно із литовськими колегами. І ця зустріч – це лише початок плідної співпраці.