Заняття з дисципліни «Стандартизація, сертифікація» у Центрі національного та культурного відродження «Просвіта»

31 березня 2023 р. студенти 3-го курсу освітньої програми «Менеджмент» під керівництвом Марії ЗЯЙЛИК провели заняття з дисципліни «Стандартизація, сертифікація» у Центрі національного та культурного відродження «Просвіта» на базі ВСП “Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя”.

Майстри виробничого навчання Тетяна ГРУХІНЯ, Тетяна ЄРМАКОВА та Ольга МАРТИНЮК показали як у процесі розвитку суспільства вдосконалювалася трудова діяльність людей, створювалися нові знаряддя праці та різні вироби, опановувалися нові способи та навички їх застосування.

Студенти отримали багато різносторонньої й цікавої інформації та залишились дуже задоволеними від такого спілкування.