Практикоорієнтоване заняття з курсу «Планування діяльності підприємства»

30 березня 2023 р. студенти освітньої програми «Менеджмент» мали практикоорієнтоване заняття з курсу «Планування діяльності підприємства». Доцент Ольга ГАЛУЩАК запросила на ZOOM-зустріч випускника кафедри менеджменту та адміністрування Євстахія КАЗЬМІРОВИЧА. Він сьогодні працює на посаді економіста планово-економічного відділу ТОВ «ОСП Корпорація ВАТРА». Євстахій поділився своїм професійним досвідом щодо важливих аспектів процесу планування виробництва продукції, розповів про особливості формування собівартості товарів, а також про комунікації з іншими функціональними підрозділами. «За кожною моєю цифрою стоять люди: їх норми виробітку, оплата праці. Я розумію, що моя робота є дуже відповідальною, але я люблю її і з радістю щодня приходжу на своє робоче місце,» – так охарактеризував він своє ставлення до професії. А ще студенти почули багато хороших слів про Університет. Студенти жваво задавали запитання, розмова згодом перейшла у русло їх зацікавлень та побажань. Щиро дякуємо Євстахію за приділений час і за те, що вкотре переконав наших студентів як важливо бути сумлінними і щоденно здобувати знання задля своєї майбутньої професії!