Заняття на тему: «Важливість цифрової трансформації для малого та середнього бізнесу»

У понеділок, 24 квітня, у рамках проекту «Європейська практика цифровізації бізнесу у контексті сталої Індустрії 4.0» для студентів спеціальностей «Комп’ютерні науки», «Інформаційні системи та технології», «Системний аналіз», «Публічне управління та адміністрування» відбулося цікаве заняття на тему: «Важливість цифрової трансформації для малого та середнього бізнесу». Заняття провели завідувачка кафедри менеджменту та адміністрування Олена Сороківська та завідувач кафедри управління інноваційною діяльністю та сферою послуг Роман Шерстюк.

Студенти жваво долучались до обговорення цифрових інструментів та найкращих практик діджиталізації малого й середнього бізнесу, формували ментальну карту, на якій відображали тренди цифрової трансформації малого та середнього бізнесу в Європі, а також аналізували переваги цифрового шляху розвитку.

Грантовий проєкт реалізується спільно кафедрою комп’ютерних наук, кафедрою менеджменту та адміністрування та кафедрою управління інноваційною діяльністю та сферою послуг ТНТУ ім І. Пулюя.