Тренінг «Як вижити у часи змін: інструменти управління і тайм-менеджменту»

Зміни – закон життя. І ті, хто дивиться тільки в минуле чи лише на сьогодення, безперечно – пропустять майбутнє. Саме цьому був присвячений тренінг «Як вижити у часи змін: інструменти управління і тайм-менеджменту». Його провели доценти кафедри МА Тетяна Кужда та Наталія Юрик для викладачів Кафедра електричної інженерії ТНТУ, Кафедра кібербезпеки ТНТУ, Кафедра менеджменту та адміністрування, ТНТУ. Тренінг був орієнтований на підготовку до акредитації, подолання опору змінам і покращення взаємодії всіх учасників цього процесу.

Учасники комунікували між собою у ролях експертів, гаранта та групи забезпечення, адміністрації Університету і структурних підрозділів. Вони мали можливість побачити складність та комплексність процесу акредитації, працювали у великих і малих групах та досягали чудових результатів! Колектив кафедри МА щиро зичить усім успіху в цій нелегкій справі і сподівається, що цей тренінг стане ще однією сходинкою у подоланні перешкод та опору змінам!