Візит до студентів Тернопільського фахового коледжу ТНТУ

Викладачам кафедри менеджменту та адміністрування ТНТУ дуже подобається працювати зі студентами коледжу. Адже вони веселі, кмітливі та завжди готові підтримати творчі ініціативи.

2 листопада завідувач кафедри менеджменту та адміністрування Олена Сороківська і доцентка кафедри Ольга Мосій відвідали ВСП “Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя”. Вони завітали з візитом до студентів третього курсу освітньої програми «Менеджмент».

Було пізнавально та цікаво, бо вихованці коледжу мали змогу представити себе у нестандартний спосіб, пограти інтерактивну гру, попрацювати в команді, глибше усвідомити поняття лідерства та відповідальності у процесі прийняття рішень. Щиро сподіваємось на продовження таких креативних занять!