Практикоорієнтоване заняття з дисциплін «Планування та регулювання розвитку регіону» та «Управління персоналом»

06.11.2023 р. студенти-бакалаври спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»  відвідали мерію міста Тернополя, де мали пізнавальні зустрічі  зустрічі з начальником управління стратегічного розвитку міста Юрієм Дейнекою та начальником відділу кадрів Василем Стандретом.

Студенти взнали багато цікавого про місто Тернопіль, його історію.  Зокрема про те, що Тернопільська міська територіальна громада має багатогалузеву промисловість, розгалужену транспортну мережу, розвинену мережу ринкової інфраструктури, фінансових установ, закладів освіти, охорони здоров’я та культури.  Юрій Дейнека розповів студентам про плани стратегічного розвитку міста, розказав про можливості, перспективи та співпрацю підприємств, про налагодження міжнаціональних, культурних та бізнес-контактів а також про перспективи співпраці у таких сферах, як економіка, інвестиції, культура та туризм.

Василь Стандрет розповів про особливості управління персоналом, кадрову політику, роботу з кадровими документами, вимоги до кандидатів на посади. Він запросив студентів 4-го курсу по завершенню навчання на роботу в мерію міста.

Студентам, які люблять своє місто, було цікаво «побувати за лаштунками» управління міською громадою та зустріти цікавих співрозмовників.