Веб-лекція на тему “Академічна доброчесність: дизайн сучасності”

24 жовтня 2023 р. викладачі кафедри МА Кирич Наталія, Мосій Ольга, Кужда Тетяна, Машлій Галина, а також студенти бакалаври та магістри груп БА та БМ, викладачі інших кафедр ТНТУ  взяли участь у веб-лекції на тему “Академічна доброчесність: дизайн сучасності”, організованої в рамках плану проведення заходів із учасниками освітнього процесу щодо дотримання правил академічної доброчесності за сприяння професора кафедри управління інноваційною діяльністю та сферою послуг ТНТУ Людмили Завідної. Спікером Ястремською Олесею, доцентом кафедри менеджменту та бізнесу Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця розʼяснено основи академічної доброчесності, процес розбудови академічної доброчесності- від держслужбовця до суспільства, сутність кодексу академічної доброчесності, принципи академічної доброчесності, порядок дій у випадку порушення академічної доброчесності. Доповідач відповіла на запитання студентів, поділилась своїм досвідом із викладачами. Часу однієї пари виявилось замало для з’ясування всього, що цікавило слухачів, тому домовились про наступні зустрічі та співпрацю.