Практикоорієнтоване заняття з курсів “Державне та регіональне управління” та “Публічне адміністрування”

24 жовтня 2023 р. доцент кафедри МА, гарант ОПП “Електронне урядування” Тетяна Кужда, а також студенти-бакалаври спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ТНТУ Рикович Марія, Баюс Лілія, Гурик Юлія та ін. взяли участь у симпозіумі на тему “Актуальні проблеми публічного управління в соціально-економічній сфері в умовах війни та післявоєнної відбудови України”. Симпозіум був організований навчально-реабілітаційним закладом вищої освіти “Кам’янець-Подільським державним інститутом”. У ньому взяли участь представники влади, фонду державного майна України, громадських організацій та закладів вищої освіти, серед яких Віталій Толуб’як (заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області), Amit Kr Goel (Department of commerce and business management, Integral university, India), професор НРЗВО “КПДІ” Тарас Маршалок, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” Інна Кульчій.

В рамках симпозіуму висвітлено актуальні завдання фонду держмайна України у воєнний та післявоєнний період; реалізовані програми реабілітації та подальший розвиток таких програм і потребу фінансування; соціально-економічну сферу у воєнний та післявоєнний період, потребу забезпечення фінансової стійкості України. Тетяна Кужда виступила із презентацією на тему “Стан та перспективи цифрового розвитку в Україні”.

Інформація симпозіуму має практичний характер і допоможе студентам в оволодінні курсами “Державне та регіональне управління” та “Публічне адміністрування”.