Проекту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН «Посилене партнерство для сталого розвитку»

У червні 2019 р. професор кафедри Олена Сороківська мала цікавий досвід роботи у ролі експерта та модератора напряму «Стимулювання місцевого економічного розвитку» Спільного проекту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН «Посилене партнерство для сталого розвитку». У двох містах – Львові і Дніпрі – конкурсанти представляли цікаві проекти розвитку міст, регіонів, окремих сфер діяльності, розповідали про шляхи та власний досвід роботи за різними напрямами. Модератор та учасники оптимізували й структурували проектні заявки, обговорювали найважливіші моменти майбутніх проектів та дійсно розуміли, що цим проектам під силу змінити світ навколо нас! Це був справді цікавий і дуже корисний професійний досвід експертної роботи.