Практикоорієнтоване заняття з курсу «Стандартизація, сертифікація»

17 березня було проведене практикоорієнтоване заняття з дисципліни «Стандартизація, сертифікація» на тему «Оцінка якості продукції ПП «ЧОРТКІВМОЛОКО». Викладач Мірія ЗЯЙЛИК запросила провести заняття заступника директора підприємства Арутюняна Вагана Арамовича. Студенти почерпнули багато цікавого з історії виникнення сиру, його корисності, процесу його виготовлення, пастеризації та класифікації. Адже сир – це дуже поживний продукт, оскільки засвоюється нашим організмом майже повністю. Заняття було проведено для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Менеджмент».

Майбутні менеджери ознайомились з широким товарним асортиментом ПП «ЧОРТКІВМОЛОКО», із технологією трансформації певних видів молока на сирні головки. Студенти залишились задоволеними проведеною зустріччю із Ваганом Арамовичем, колишнім випускником кафедри, який дав вичерпні відповіді на запитання допитливих студентів.