Он-лайн лекція для аспірантів «Якісні та кількісні методи дослідження ринку»

23 березня 2023 року у рамках міжуніверситетської співпраці аспіранти освітньої програми «Менеджмент» мали змогу долучитись до цікавої он-лайн лекції «Якісні та кількісні методи дослідження ринку». Провела заняття д.е.н., професор Національного університету «Одеська політехніка» Оксана Яшкіна. Вона поділилася актуальним досвідом з обрання методів дослідження, уникнення систематичних помилок вибірки, формування гіпотез.

На лекції також були присутні аспіранти Одеського національного економічного університету, Хмельницького національного університету, Вінницького національного технічного університету, Львівського державного університету внутрішніх справ, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Щиро дякуємо колегам за співпрацю в освітній сфері!