Практикоорієнтоване заняття з курсу «Документаційне забезпечення»

22 листопада 2022 р. у студентів другого курсу освітніх програм «Менеджмент» та «Електронне урядування» відбулося практикоорієнтоване заняття з курсу «Документаційне забезпечення».

Пару провела завідувачка діловодством організаційно-юридичного відділу ТНТУ Галина Коковська. Студенти мали змогу отримати цікаву та змістовну інформацію від спеціаліста-практика, яка в доступній формі розповіла про особливості системи електронного документообігу в Університеті, ознайомила студентів із основними типами документації в ТНТУ, збагатила їх теоретичні знання й дозволила зрозуміти практичну сторону роботи. Студенти дискутували, обговорюючи проблемні аспекти електронного документообігу. При цьому ділились власними думками щодо можливості оптимізації роботи з документами в умовах війни.

Такі заняття є пізнавальними не тільки для студентів, але й для викладачів, адже отримана практична інформація дозволяє розширити власний світогляд, а також сформувати сучасне бачення проблемних аспектів сьогодення.