«Офіційне працевлаштування – ваше гідне майбутнє»

Саме таким був наратив зустрічі представників Управління інспекційної діяльності у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці зі студентами та аспірантами освітніх програм кафедри менеджменту та адміністрування ТНТУ, а також зі здобувачами освіти з інших кафедр та факультетів ТНТУ.

Заступник начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктор АНДРІЙЧУК цікаво розповів про особливості законодавчої бази, яка регулює основні аспекти охорони праці. Головний державний інспектор Надія БЕРЕЗА наголосила на важливості соціального захисту, дотриманні відповідних умов праці задля збереження життя і здоров’я людини, розповіла про основні загрози і ризики нелегального працевлаштування.

Свої виступи фахівці проілюстрували за допомогою цікавих презентаційних матеріалів та відеороликів. Зустріч була пізнавальною і дуже корисною, а отримана інформація – важливою та актуальною. Слухачі зрозуміли, що саме легальна праця приносить моральне та матеріальне задоволення, оскільки людина відчуває себе корисною для суспільства та сприяє своєму власному самовдосконаленню.