Менеджер – він ще і психолог

Нещодавно Карітас Тернопіль та Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя підписали меморандум. В рамках співпраці вже відбувся перший захід.

Аби привітати студентство та викладачів з Днем психолога до ТНТУ завітала керівниця проєкту «Стійкість та розвиток» Настя Гурська та психолог проєкту Оксана Козак.

Фахівці Карітасу Тернопіль організували для студентів захоплюючий квест із цікавими завданнями, вікторини.

Студенти першого та третього курсів спеціальності «Менеджмент» з викладачами Мосій Ольгою та Зяйлик Марією теж долучились до участі у заходах, і мали нагоду поглибити свої знання із психології. Це їм стане у нагоді, адже професія менеджера не мислима без знань з психології.

Методологічний інструментарій квесту для студентів-майбутніх психологів та менеджерів факультету економіки і менеджменту – серія психодидактичних стендів “Шлях супергероя”.

Учасники квесту поділились позитивними враження від такого психоедукаційного заходу.

Дякуємо студентам за активність та позитивні емоції під час квесту.