Конференція з HR у публічному управлінні “Одеса. Рішельє. Форум”

25-27 вересня 2019 року в Одесі Національним агентством України з питань державної служби (НАДС) та її партнерами була проведена Конференція з HR у публічному управлінні «Одеса. Рішельє. Форум», співорганізатором якої стала Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування».

Упродовж двох днів заходу учасники взяли активну участь в обговоренні різних шляхів реформування державної служби, зокрема, запровадження сучасних HR технологій, нових інструментів у навчанні та розвитку персоналу в державних органах, а також питання брендінгу роботодавців, культури державної служби та залучення молоді та фахівців на державну службу. Глобальні HR тенденції у державному управлінні та приватному секторі, майбутні виклики та перспективи для державної служби України обговорено із HR-експертами у сфері державної служби; HR-лідерами з приватного сектору; національними HR-експертами у сфері державної служби та з питань реформування.

Від кафедри менеджменту та адміністрування участь у заході брала доцент Мосій Ольга.