Думати про майбутнє ніколи не буває зарано і варто подбати про нього заздалегідь

Як забезпечити собі достойну пенсію та жити щасливо навіть тоді, коли вже не зможеш працювати? Про це здобувачі освітніх програм «Електронне урядування», «Менеджмент» і «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» дізнавалися сьогодні на гостьовій лекції у стінах головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

У рамках практикоорієнтованого заняття на тему: «Пенсійний фонд України – відкрита сервісна служба» зі студентами спілкувалась перший заступник начальника ГУ ПФУ в Тернопільській області Алла ЯКУБОВСЬКА. Вона розповіла про особливості діяльності Пенсійного фонду, зміни, які відбулися в останні роки, наголосила на необхідності формування страхового стажу та перевагах легального працевлаштування.

Василь ДИНИС – заступник начальника управління інформаційних систем та електронних реєстрів – начальник відділу методології та контролю за використанням даних інформаційних систем та електронних реєстрів, продемонстрував особливості практичного використання інформаційних ресурсів публічної установи. Зокрема він ознайомив здобувачів освіти із порталом електронних послуг, можливостями входу на портал, пошуку інформації, алгоритмом подачі е-заяви на призначення пенсії, завантаження е-трудової книжки, здійснення комунікацій із Пенсійним фондом.

Начальник управління по роботі з персоналом Лілія ЛИТВИНЧУК відповіла на запитання здобувачів щодо особливостей працевлаштування, вимог до випускників закладів освіти, рівня оплати праці. Також вона розповіла про важливі аспекти роботи працівників Пенсійного фонду, складнощі та виклики, пов’язані із військовим станом.

Атмосфера спілкування була невимушеною і дружньою. Студенти дізнались багато нового і цікавого.

Щиро дякуємо керівництву головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області за сприяння в організації гостьової лекції. Сподіваємось на продовження співпраці, адже є ще багато важливого, про що мають знати молоді люди сьогодні, щоб забезпечити собі достойне майбутнє завтра!