Осінній благодійний ярмарок

У ТНТУ організували благодійний ярмарок, який відбувся на великій перерві у фойє навчального корпусу №2. Його ініціаторки – учасниці конкурсу “Міс ТНТУ”. На ярмарку можна було придбати випічку, солодощі й інші смаколики, про які подбали студентки.

В такий спосіб учасниці конкурсу “Міс ТНТУ” долучилися до збору коштів на потреби ЗСУ. Дівчата вважають, кожен внесок важливий, адже саме він може врятувати не одне життя!

Студентки зібрали 6500 гривень. З них 3500 гривень уже передали на дрони Волонтерському штабу “Я Волонтер”, ще 3000 гривень відправлено 105-ій Тернопільській окремій бригаді тероборони на РЕБ.

Приємно підтримувати студентські ініціативи, особливо, коли в них беруть участь наші студенти та долучаються наші викладачі! То ж підтримаємо учасницю конкурсу Міс ТНТУ – першокурсницю з менеджменту Цвях Ольгу! Побажаємо їй впевненості та перемоги!