Заняття з курсу «Методи прийняття управлінських рішень»

Навики комунікацій та уміння приймати аналітичні рішення – дуже важливі компетенції майбутніх управлінців. Збирати й опрацьовувати інформацію, розуміти почуття та емоції інших людей, прогнозувати їхню поведінку і робити важливі висновки – саме цього сьогодні навчались студенти-четвертокурсники освітніх програм кафедри менеджменту та адміністрування, ТНТУ разом із другокурсниками кафедри психології ТНТУ на практичному занятті з курсу «Методи прийняття управлінських рішень».

У такому тандемі наші здобувачі розслідували злочин… Звісно, що це була лише гра й усі персонажі – повністю вигадані. Але все було так близько до реальності! Адже наші дослідники мали проаналізувати особу кожного підозрюваного, скласти його психологічний портрет, зрозуміти мотив і, врешті-решт, розкрити злочин, який уже десятиліття залишався в архівах нерозкритих справ.

Команда спрацювала на славу і злочин було успішно розкрито рівно за одну пару! Кожен відчув себе у ролі детектива. І зрозумів, що бувають дуже важливі рішення, від яких може залежати доля і навіть життя інших людей…