І знову ми граємо

Вчимося рахувати доходи і витрати, чітко відрізняти активи від пасивів, бути фінансово грамотними. Адже життя і капітал дуже тісно пов’язані. Саме тому гра «Життєвий капітал» дуже точно відтворює умови реального життя.

Студентки-другокурсниці Лілія БАЮС (освітня програма «Електронне урядування»), Аліна БУКАЙ, Валерія КОНЕЧНА, Яна ДЕМЧУК, Анна МЕДВІДЬ та Юлія ПАЛІВОДА (освітня програма «Менеджмент») упродовж кількох днів активно тренувались, щоб взяти участь у змаганнях на рівні нашого міста. Фінансовий батл, який відбудеться незабаром, – це серйозна справа! Тому треба бути інформаційно озброєними і готовими до життєвих несподіванок.

Накопичуємо капітал знань і вчимося мислити стратегічно. А ще із задоволенням спілкуємось і продуктивно проводимо час. Докладаємо усіх зусиль, щоб перемога була нашою!