Знайомство школярів із волонтерством ТНТУ

Викладачі кафедри МА активно підтримують ініціативи ТНТУ такі як зустрічі зі школярами шкіл міста. Так, 5 березня 2024 року доцент кафедри МА Марія Зяйлик організувала зустріч з учнями 5-Б класу Тернопільської спеціалізованої школи №3 з метою ознайомлення учнів не тільки з освітньою діяльністю університету, а й волонтерською. Адже, у теперішній час волонтерство – це актуально та важливо для кожного свідомого українця. Зустріч відбулася у волонтерському центрі «Я ВОЛОНТЕР» Громадської організації «Десантно-козацький рій», який уже впродовж 10 років організовує збір, прийом, фасування та доправлення волонтерської допомоги у зону бойових дій.

Учні мали можливість ознайомитись з роботою волонтерського центру, отримати елементарні знання з історії стрілецької зброї та поведінки з нею, побачити безпечні експонати зброї російсько-української війни.

Також школярам було запропонованою намалювати патріотичні малюнки, які будуть доправлені разом з волонтерською допомогою воїнам ЗСУ. Учні залюбки долучилися до акції, адже допомагала їм і проводила майстер-клас з малювання – Оленка Левицька.

Учні усвідомили важливість волонтерської діяльності у такий важкий для країни час і у свій спосіб долучилися до неї. Вони зрозуміли, що разом можна змінювати світ на краще і допомагати, не вимагаючи нічого взамін!