Кафедра менеджменту та адміністрування

Завершення навчального року

Вже доброю традицією для викладачів кафедри МА є завершення навчального року подорожжю у нові місця України, де ще раніше не бували. Цього разу це була Рівненщина. Першим пунктом подорожі був Тараканівський форт. Досвідчений гід провів групу спочатку підземними ходами, а потім наземною територією, розповів про тогочасну історичну ситуацію, бої, які відбувались на цих землях, особливості побуту солдатів, призначення різних приміщень. Всіх вразила міць і велич, архітектура форту, але, на жаль, ми побачили форт у занедбаному стані.

Наступним етапом подорожі була прогулянка містом Дубно, яке насичене історією вздовж і впоперек, та відвідування замку, який входить до 7 чудес України, ніколи не був взятий штурмом, був резиденцією роду князів Острозьких. Гід по замковому комплексу розповіла його середньовічні історії та легенди, провела у тронний зал, підземними казематами, кімнатами тортур, виставковими та краєзнавчими залами.

Поїздка видалась пізнавальною, адже екскурсоводи виявились фанатами свого міста і своєї справи. Всі відпочили як слід, поспілкувались, отримали заряд бадьорості та ще раз переконались, що нашу країну досліджувати цікаво, нам є чим пишатись, і ще є ідеї нових мандрів!