Захисти наукових робіт юних дослідників

18 лютого 2023 р. викладачі кафедри Ольга МОСІЙ та Галина МАШЛІЙ були членами журі другого етапу Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції мікро- та макроекономіка. Викладачі мали змогу оцінити роботи учнів старших класів шкіл та студентів коледжів. Юні дослідники з’їхались до ТНТУ ім. Івана Пулюя зі всієї Тернопільської області.

Війна у країні вплинула на тематику досліджень юних науковців – релокація бізнесу, міграція населення, ситуація на ринку зернових культур та ін. Кожну грань нашого буття в тій чи іншій мірі зачепила війна…

Спілкування з молодими людьми вийшло цікавим, змістовним. Журі високо оцінило здобутки юних «академіків», відзначило найкращу роботу, яка через два місяці буде презентована у Києві на третьому етапі Конкурсу.

Бажаємо молодому поколінню жити і навчатись у мірній країні!