Вивчення європейського досвіду з питань цифрової трансформації бізнесу

Кафедра менеджменту та адміністрування у складі команди ТНТУ стала переможцем конкурсу «Jean Monnet Activities 2022» (програма Erasmus+). Наша команда виграла грант на реалізацію проєкту «European Practice of SMEs Digitalisation for Sustainable Industry 4.0» (DigSME). Цей проєкт – міждисциплінарний, бо є спільним напрацюванням викладачів двох факультетів – факультету комп’ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії та факультету економіки та менеджменту ТНТУ.

Його мета – вивчення європейського досвіду з питань цифрової трансформації бізнесу. Тривалість виконання – 3 роки. Такий проєкт є прикладом успішної кооперації не лише викладачів, але й студентів та аспірантів освітніх програм «Менеджмент», «Електронне урядування», «Публічне управління та адміністрування», які здобувають унікальний досвід роботи в команді над проєктами міжнародного рівня.

Успіхів та натхнення нам усім у його реалізації!