Вітаємо переможницю конкурсу наукових робіт та її керівника!

27 вересня випускниця бакалаврату за освітньою програмою «Менеджмент» Тетяна Дубина успішно представила свою випускову роботу на Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Менеджмент» та здобула призове ІІІ місце! Конкурс проводився на базі кафедри менеджменту та маркетингу Державного університету технологій та зв’язку. На конкурс було представлено 90 кваліфікаційних робіт за першим (бакалаврським) рівнем та близько 70 кваліфікаційних робіт за другим (магістерським) рівнем. Тому конкуренція була досить високою.

Дякуємо нашим колегам за професійну організацію конкурсу та визнання результатів нашої випускниці! Щиро вітаємо переможницю Тетяну Дубину та її наукового керівника, професора Олену Сороківську.