Урочистості з нагоди успішного завершення навчання в коледжах

Урочистості з нагоди успішного завершення навчання для студентів спеціальності «Менеджмент» у Зборівському фаховому коледжі відбулися 27 січня 2024 року у актовому залі закладу освіти. На цьому святі були присутні випускники, їхні родичі та друзі, викладачі коледжу, а також представники кафедри МА. Від імені керівництва університету з вітальним словом виступила керівник відділу у справах молоді та зв’язків з громадськістю ТНТУ, доцент кафедри МА Гарматюк Оксана. Заступник директора з навчальної роботи коледжу Швак Ольга зачитала відповідні накази та вручила частині студентів дипломи з відзнакою, іншим – дипломи звичайного зразка. Заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи Назаревич Софія, в минулому випускниця кафедри МА ТНТУ, вручила випускникам грамоти за успіхи у навчанні та активну участь в громадській і культурній діяльності коледжу, а також подяки батькам випускників за сприяння у підготовці кваліфікованих фахових молодших бакалаврів. Найбільшою теплотою відзначився виступ куратора групи Рак Ольги, яка три з половиною роки найтісніше співпрацювала зі студентами. У свою чергу, випускники представили культурно-мистецьку програму, що складалася з ліричних віршів, пісень та танцювальних номерів.

Гарматюк Оксана була також запрошена на свято випускника 2024 у Гусятинський фаховий коледж, мала нагоду передати вітання від ректора університету – Митника Миколи, побажати молодшим бакалаврам з менеджменту подальшого розвитку та успіху, подякувати батькам випускників за їх виховання, а викладачам та куратору за передані знання, вміння та навики!

На святі панувала затишна та родинна атмосфера, адже випускників вітав директор коледжу Костянтин Зеленський, куратор групи Лариса Шепетюк, студенти групи О-31, батьки та благословив на добру та щасливу долю отець Роман.

Бажаємо випускникам не зупинятися на досягнутому, йти далі, розвиватися, щоб в майбутньому жити і працювати у вільній та незалежній Україні! Тому ми з ними не прощаємося, а кажемо: до зустрічі у стінах ТНТУ на кафедрі МА.