ТОВ «Сумітомо Електрик «Борднетце-Україна»

У січні 2020 року студенти-магістри спеціальності «Менеджмент» груп ІБМм-52 та БМм-51 в рамках викладання дисципліни «Управління якістю» відвідали підприємство із виробництва кабельної проводки до автомобілів Фольцваген. До початку екскурсії студентам розповіли про історію розвитку компанії, студенти пройшли інструктаж із техніки безпеки. Студенти мали можливість побатити лінію на якій скручуються кабелі, відвідати основні виробничі цехи. Працівники-виробничники демонстрували як працює обладнання і як виготовляється продукція, роботу на стенді, відповідали на питання студентів. Основний акцент було зроблено на системі якості продукції. Студенти отримали завдання охаратеризувати систему контролю якості продукції.