ТОВ «ОСП Корпорація ВАТРА»

У березні 2018 року студенти спеціальності «Менеджмент» груп ІБМ-12 та БМ-11 в рамках викладання дисципліни «Основи менеджменту» під керівництвом викладача доц. Мосій О.Б. відвідали підприємство із виробництва світлотехнічної продукції. Студентам розповіли про історію організації, її досягнення, сучасний стан та проблеми. Працівники-виробничники демонстрували як працює обладнання і як виготовляється продукція, роботу на конвеєрі. Студенти відвідали ливарний цех, інструментальну дільницю, токарний цех, складальний цех, фарбувальний цех. Із виробничих приміщень студенти перейшли в адміністративні та мали змогу поспілкуватись із менеджерами організації. Вже готові зразки продукції, яка виробляється підприємством студенти мали змогу  оглянути у виставковому залі. Студенти отримали завдання описати реалізацію функції менеджменту –  планування.