Святий Миколай вже завітав до нас!

20 листопада у волонтерському центрі «Козацько-десантний рій» при ТНТУ відбулось святкове дійство за участю дітей-інвалідів Тернопільської спеціалізованої школи для слабочуючих дітей. Учні 1-Б та 7-Б класів взяли участь у розмальовуванні глиняних горняток та новорічних прикрас. Кошти, отримані від реалізації цих прикрас підуть на придбання антидронової рушниці на підтримку Збройних Сил України.

Розуміючи всі тяготи війни, ці діточки намагалися передати у малюнках всю велич та стійкість нашої мужньої країни та її захисників. Все це відбувалось під керівництвом доцента кафедри МА Марії ЗЯЙЛИК, студенти 2 та 3 курсів цієї ж кафедри прийняли активну участь у проведенні цієї акції.

Голова волонтерського центру Володимир МОСЕЙКО підтримав цей захід і в нагороду учням цієї школи запросив святого Миколая, який обдарував діточок подарунками.

Скільки було почуто гарних слів та привітань, скільки позитивних емоцій та вражень! Сяючі очі, щасливі діти, щасливе майбутнє, непереможна нація!

Щиро дякуємо нашим студентам Денису КАЛЬЧУКУ, Лілії БАЮС, Ілоні ШАРУН, Валерії КОНЕЧНІЙ, Юлії ПАЛІВОДІ, Ірині КИСЕЛЬОВІЙ, Катерині ЛЕОНЕЦЬ, Назару ЛІВІЦЬКОМУ, Дмитру ШМИГЕЛЬСЬКОМУ, Олені ЯКУБ’ЯК, Юлії КАРІ, а також натхненнику Святого Миколая Ігорю ШАБЛІЮ, які наповнили це свято теплом своїх сердець!