Стажування в Університеті Люблінська Політехніка (м. Люблін, Польща)

З 25.04.2018 по 25.05.2018 року доцент кафедри Гарматюк О.О. проходила міжнародне стажування в Університеті Люблінська Політехніка (Польща). Програма стажування складалася з чотирьох модулів:

Модуль 1. Організація навчального процесу та програми підготовки студентів у Люблінській Політехніці.

Модуль 2. Інноваційні технології, науково-методичне та інформаційне забезпечення освітнього процесу.

Модуль 3. Наука як основа освітнього процесу.

Модуль 4. Управління.

Під час стажування викладач ознайомилася з програмами підготовки студентів Люблінської Політехніки та використанням інноваційних технологій в освітньому процесі, з програмами академічної мобільності студентів, а також можливостями отримання освіти для іноземних студентів. Вивчала наукові проекти та наукові видання Люблінської Політехніки, працювала з репозитарієм університету та з електронним бібліотечним фондом. Мала зустрічі з керівництвом  університету та керівництвом факультету управління, а також мала лекції та семінари за напрямом підготовки «Управління».

За результатами стажування було отримано сертифікат (108 год).